4 liga mazowiecka II

4 liga mazowiecka

Na podstawie Uchwały nr 46/Z/2021 Zarządu Mazowieckiego ZPN z dnia 12.07.2021 r. sezon 2021/22 był ostatnim, w którym 4 liga mazowiecka była podzielona na grupy: południową oraz północną. W sezonie 2022/23 zespoły, które zapewniły sobie utrzymanie, wraz z drużynami zdegradowanymi z 3 ligi utworzyły 4 ligę mazowiecką, a spadkowicze wraz z zespołami awansującym z ligi okręgowej utworzyli 5 ligę mazowiecką. Ostatnią drużyną, która wywalczyła awans do 3 ligi drogą barażu pomiędzy zwycięzcami grup południowej i północnej jest Mławianka Mława po pokonaniu MKS Piaseczno.

4 liga mazowiecka północ

Ostatnim zwycięzcą grupy I, znanej jako 4 liga mazowiecka północ, jest Mławianka Mława. Po 34 meczach sezonu 2021/22 z 79 punktami na koncie wyprzedziła o 2 punkty zajmujące odpowiednio drugie oraz trzecie miejsce Ząbkovię Ząbki i Wisłę II Płock. Najsłabszym zespołem z zaledwie 5 punktami okazała się Makowianka Maków Mazowiecki.

4 liga mazowiecka południe

Grupę II, która funkcjonowała jako 4 liga mazowiecka południe, zwyciężył MKS Piaseczno. Po zakończeniu sezonu zespół ten zgromadził 87 punktów, a kończący na drugim miejscu Oskar Przysucha oraz zajmująca trzecie miejsce Victoria Sulejówek straciły do niego odpowiednio 9 i 13 punktów. Na ostatnim, osiemnastym miejscu sklasyfikowano Zamłynie Radom, które wywalczyło 14 punktów.

Wyniki na żywo – 4 liga mazowiecka

Na wielu stronach internetowych poświęconych piłce nożenj wyszukać można wszystkie szczeble rozgrywkowe od Ekstraklasy do lig okręgowych, a także rozgrywki Pucharu Polski, Superpucharu, Pucharu Regionów, a także wyniki meczów sparingowych. Dostępne są sezony do 2014/15 włącznie, a oprócz rozgrywek męskich, znaleźć możemy również rezultaty i tabele Ekstraligi oraz 1 i 2 ligi rozgrywek kobiecych z aktualnego sezonu. Chociaż wybuch pandemii w pewnym momencie utrudnił bardzo wszelkiego rodzaju rozgrywki sportowe, to aktualnie sport idzie do przodu pełną parą. Wszelkiego rodzaju mecze i turnieje rozgrywają się przy pełnym zaangażowaniu kibiców.

Scroll to Top