Remis z outsiderem

Znicz Pruszków zremisował 1:1 z Olimpią Elbląg. Gola na wagę remisu zdobył w końcówce Dariusz Zjawiński.

Olimpia to outsider II-ligowej tabeli. Słabe wyniki doprowadziły do zmiany na stanowisku trenera. Przed meczem ze Zniczem Adama Borosa zastąpił Adam Nocoń. W pierwszej połowie elblążanie byli groźniejsi. Szczególnie aktywny był Michał Fidziukiewicz. To nie on jednak otworzył wynik, ale Mateusz Szmydt, który wykorzystał sytuację sam na sam z Piotrem Misztalem.

Po przerwie Znicz przebudził się. Przez długi czas Olimpijczycy bronili się skutecznie i szczęśliwie, ale nie dowieźli minimalnego prowadzenia do ostatniego gwizdka. Na pięć minut przed końcem meczu Zjawiński wykorzystał błąd Dawida Kapłona. Remis 1:1 stał się faktem.

W sobotę 6 października o 15:00 Znicz zagra w Katowicach z Rozwojem.

29.09.18, 18:30 - Pruszków
II liga: Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1:1 (0:1)
Bramki: Dariusz Zjawiński 85 - Mateusz Szmydt 45
Znicz: 12. Piotr Misztal - 4. Marcin Bochenek, 6. Piotr Klepczarek, 5. Adrian Rybak, 19. Marcin Rackiewicz - 21. Paweł Tarnowski, 15. Przemysław Kocot (75, 7. Arkadiusz Pyrka), 16. Adrian Małachowski, 11. Marcin Smoliński (39, 10. Maciej Machalski), 13. Patryk Kubicki (81, 22. Jakub Kabala) - 9. Dariusz Zjawiński