Remis na terenie lidera

Znicz Pruszków zremisował 1:1 z Olimpią Grudziądz. Obie bramki padły w końcówce meczu.

Znicz potwierdził na terenie lidera II ligi, że dobrze radzi sobie na wyjazdach. W pierwszej połowie Olimpia prezentowała się lepiej. Szczególnie groźny był eksnapastnik Znicza Przemysław Kita, jednak był na bakier ze skutecznością. Do przerwy było 0:0.

Na emocje trzeba było poczekać do końcówki. Najpierw rezerwowy Jakub Zagórski wywalczył jedenastkę, którą wykorzystał Maciej Machalski. Olimpia zdążyła odpowiedzieć. W doliczonym czasie gry Mateusz Marzec zdobył wyrównującą bramkę.

W 12 kolejce Znicz podejmie Olimpię Elbląg.

21 września 2018, 18:00 - Grudziądz
II liga: Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Marzec 90 - Maciej Machalski 89 k
Znicz: 12. Piotr Misztal - 4. Marcin Bochenek, 6. Piotr Klepczarek, 5. Adrian Rybak, 19. Marcin Rackiewicz - 21. Paweł Tarnowski, 8. Mateusz Długołęcki, 15. Przemysław Kocot, 11. Marcin Smoliński (82, 10. Maciej Machalski), 13. Patryk Kubicki (67, 9. Dariusz Zjawiński) - 20. Mateusz Kinast (88, 7. Jakub Zagórski)