Pogoń wzięta na rożen

Pogoń Siedlce przegrała 0:3 ze Zniczem Pruszków. Wszystkie bramki dla drużyny Andrzeja Prawdy padły po rzutach rożnych.

Znicz od pierwszej minuty pokazał, że przyjechał do Siedlec po pełną pulę. W 9 minucie Pogoniści nie poradzili sobie z wybiciem piłki po wrzutce z rzutu rożnego. Futbolówkę przejął Patryk Kubicki i strzelił bramkę z ostrego kąta. W 34 minucie Maciej Wichtowski zmarnował znakomite podanie Adama Mójty i przestrzelił z kilku metrów. Kilka chwil później Kubicki skutecznie przedłużył centrę Dariusza Zjawińskiego z kornera. Do przerwy było 2:0, a mogło być wyżej, bo Paweł Tarnowski ostemplował poprzeczkę.

W 60 minucie Marcin Bochenek - po wrzutce Marcina Smolińskiego z rzutu rożnego - zabił mecz. W końcówce obie drużyny czekały na końcowy gwizdek sędziego. Znicz wygrał w pełni zasłużenie, będąc lepszy w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

W środę 22 grudnia Pogoń zagra na wyjeździe ze Stalówką, natomiast Znicz podejmie Siarkę.

18.08.18, 17:00 - Siedlce
II liga: Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0:3 (0:2)
Bramki: Patryk Kubicki 9, 38, Marcin Bochenek 60
Pogoń: 95. Piotr Smołuch - 5. Sebastian Krawczyk, 19. Maciej Wichtowski, 3. Szymon Przystalski, 6. Adam Mójta (46, 7. Paweł Garyga) - 17. Mateusz Bochnak (71, 24. Sebastian Pociecha), 10. Lucas Guedes (63, 23. Damian Mosiejko), 8. Tomasz Margol (46, 11. Dariusz Brągiel), 18. Andrzej Rybski, 9. Kamil Walków - 87. Adrian Paluchowski
Znicz: 12. Piotr Misztal - 4. Marcin Bochenek, 6. Piotr Klepczarek, 5. Adrian Rybak, 19. Marcin Rackiewicz - 21. Paweł Tarnowski, 14. Adrian Małachowski (71, 17. Bartłomiej Faliszewski), 15. Przemysław Kocot, 13. Patryk Kubicki (76, 16. Konrad Budek) - 11. Marcin Smoliński (61, 10. Maciej Machalski), 9. Dariusz Zjawiński (86, 7. Jakub Zagórski)