Szalony mecz w Pruszkowie

Znicz po raz kolejny nie wykorzystał atutu własnego boiska. Pruszkowianie przegrali 1:2 z Błękitnymi Stargard.

Mecz obfitował w rzuty karne (cztery) i czerwone kartki (dwie). Błękitni zaczęli mecz w wyśmienity sposób. W 6 minucie Przemysław Brzeziański zauważył źle ustawionego Piotra Misztala i przelobował go strzałem z około 20 metrów. Znicz dążył do wyrównania, ale Dariusz Zjawiński zmarnował 100-procentową sytuację.

Po przerwie zaczął się festiwal karnych i kartek. W 48 minucie jedenastki nie wykorzystał Grzegorz Rogala (Misztal obronił), chwilę później z boiska został usunięty Adrian Rybak. W 70 minucie z wapna do wyrównania mógł doprowadzić Paweł Tarnowski, lecz przestrzelił. Do trzech razy sztuka - odpowiedzialność przy trzecim karnym wziął na swoje barki Adrian Małachowski i nie zawiódł. Znicz kończył w dziewiątkę po czerwonej kartce dla Piotra Klepczarka. W 84 minucie losy mecz rozstrzygnął Piotr Kurbiel - strzałem z karnego.

W sobotę 18 sierpnia Znicza zagra w Siedlcach z Pogonią.

11.08.18, 18:00 - Pruszków
II liga: Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1:2 (0:1)
Bramki: Adrian Małachowski 72 k - Przemysław Brzeziański 6, Piotr Kurbiel 84 k
Znicz: 12. Piotr Misztal - 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 6. Piotr Klepczarek, 19. Marcin Rackiewicz - 22. Jakub Kabala (46, 21. Paweł Tarnowski), 14. Adrian Małachowski, 15. Przemysław Kocot, 8. Mateusz Długołęcki (79, 16. Konrad Budek), 13. Patryk Kubicki - 9. Dariusz Zjawiński (68, 18. Karol Podliński)