Punkt w jaskini lwa

Znicz Pruszków odkupił winy po słabym występie z Elaną Toruń. Podopieczni Tomasza Matuszewskiego zremisowali 1:1 z Widzewem Łódź.

Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg. Ze strony Widzewa dużą ochotę do gry przejawiał Konrad Gutowski, jednak był zbyt elektryczny w kluczowych momentach. W 37 minucie Mateusz Długołęcki celnie główkował po rzucie rożnym, ale piłkę sprzed linii bramkowej wybił Daniel Świderski. Do przerwy było 0:0.

W 56 minucie strzałem z rzutu wolnego gola zdobył Mateusz Michalski. Kilka chwil później mogło być po meczu, ale piłka po lobie Macieja Kazimierowicza nad wysuniętym Piotrem Misztalem trafiła w poprzeczkę. W 83 minucie do wyrównania doprowadził Marcin Bochenek, który strzałem z głowy wykończyć centrę Patryka Kubickiego. W końcówce piłkę meczową miał na nodze Gutowski, ale ostemplował poprzeczkę.

W sobotę 11 sierpnia o 18:00 Znicz podejmie Błękitnych.

04.08.18, 19:10 - Łódź
II liga: Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Bramki: Michalski 56 - Bochenek 83
Znicz: 12. Piotr Misztal - 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 6. Piotr Klepczarek, 19. Marcin Rackiewicz - 22. Jakub Kabala (59, 13. Patryk Kubicki), 14. Adrian Małachowski, 15. Przemysław Kocot (74, 11. Marcin Smoliński), 8. Mateusz Długołęcki, 20. Paweł Tarnowski (90, 7. Jakub Zagórski) - 18. Karol Podliński (63, 9. Dariusz Zjawiński)