Znicz uratowany

Znicz nie zmarnował ostatniej szansy na uratowanie się przed spadkiem. Pruszkowianie wygrali 3:0 z ROW 1964 Rybnik.

W pierwszej połowie obyło się bez bramek. Strzelanie zaczął Marcin Rackiewicz w 51 minucie. Zdobyty gol pozwolił pruszkowianom na złapanie drugiego oddechu. Efektem tego były kolejne trafienia: Macieja Machalskiego z karnego i Pawła Tarnowskiego.

Znicz zakończył sezon na 13 miejscu. Do zdegradowanych wcześniej Legionovii Legionowo, Gwardii Koszalin i Wisły Puławy dołączył MKS Kluczbork.

2 czerwca 2018, 17:00 - Pruszków
II liga: Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3:0 (0:0)
Bramki: Marcin Rackiewicz 51, Maciej Machalski 58 k, Paweł Tarnowski 68
Znicz: 12. Piotr Misztal - 2. Marcin Wasielewski, 16. Konrad Budek, 5. Adrian Rybak (74, 4. Bartłomiej Faliszewski), 19. Marcin Rackiewicz - 20. Paweł Tarnowski, 17. Adrian Małachowski, 8. Mateusz Długołęcki, 10. Maciej Machalski (65, 11. Marcin Smoliński), 13. Patryk Kubicki (78, 15. Mikołaj Szymański) - 18. Karol Podliński (69, 14. Mateusz Stryjewski)