To nie powinno się zdarzyć

Pewny utrzymania Rozwój przyjechał do Pruszkowa w odmłodzonym składzie. Znicz nie zdołał tego wykorzystać i zremisował 3:3.

Mecz zaczął się po myśli pruszkowian. W 7 minucie Mateusz Stryjewski zdobył bramkę po podaniu od Pawła Tarnowskiego. Później sprawy wziął w swoje ręce 17-letni Bartosz Marchewka. Utalentowany napastnik w ciągu pięciu minut ustrzelił dublet. Znicz odpowiedział w 45 minucie. Seweryn Gancarczyk sfaulował Mateusza Machalskiego, a sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość. Chwilę później po centrze z rzutu rożnego gola an 3:2 zdobył Piotr Barwiński.

Tuż po zmianie stron Tarnowski doprowadził do wyrównania. Asystę przy bramce zaliczył Patryk Kubicki. To nie był koniec emocji, ale więcej bramek nie padło. Znicz zremisował 3:3, ale podział punktów z odmłodzonym Rozwojem można traktować jak porażkę.

W sobotę 26 maja o 17:00 Znicz zagra w derbach II ligi ze zdegradowaną Legionovią.

19.05.18, 19:00 - Pruszków
II liga: Znicz Pruszków - Rozwój Katowice 3:3 (2:3)
Bramki: Mateusz Stryjewski 7, Maciej Machalski 45 k, Paweł Tarnowski 48 - Bartosz Marchewka 27, 32, Piotr Barwiński 45
Znicz: 12. Piotr Misztal - 20. Paweł Tarnowski, 8. Mateusz Długołęcki, 6. Piotr Klepczarek, 2. Marcin Wasielewski - 19. Marcin Rackiewicz, 10. Maciej Machalski, 17. Adrian Małachowski, 11. Marcin Smoliński, 14. Mateusz Stryjewski - 18. Karol Podliński (82, 7. Kamil Włodyka)