Znicz wygrał w Łodzi

Podopieczni Dariusza Żurawia pozytywnie zaskoczyli w Łodzi. Znicz wygrał 2:0 i uspokoił swoją sytuację w tabeli.

Od pierwszej minuty mecz był wyrównany. Znicz miał swój plan na spotkanie i krok po kroku dążył do jego realizacji. W 40 minucie obrońcom łódzkiego beniaminka uciekł Patryk Kubicki, następnie dograł do Marcina Rackiewicza, a ten pokonał Michała Kołbę.

Tuż po przerwie ŁKS mógł doprowadzić do wyrównania, ale Dominik Kalinowski zastopował uderzenie Wojciecha Łuczaka z 11 metrów. Próby łodzian przez cały mecz przypominały bicie głową w mur. Zwieńczeniem dobrej gry pruszkowian był gol Marcina Smolińskiego. Doświadczony pomocnik przymierzył z dystansu i został nagrodzony brawami przez trybuny.

W sobotę 14 kwietnia o 12:00 Znicz podejmie Olimpię Elbląg.

7 kwietnia 2018, 16:00 - Łódź
II liga: ŁKS Łódź - Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
Bramki: Marcin Rackiewicz 40, Marcin Smoliński 77
Znicz: Dominik Kalinowski - Paweł Tarnowski, Adrian Rybak, Piotr Klepczarek, Marcin Wasielewski - Marcin Rackiewicz (56 Jakub Zagórski), Adrian Małachowski, Maciej Machalski (90 Mateusz Domżalski), Marcin Smoliński (80 Bartłomiej Faliszewski), Patryk Kubicki - Patryk Czarnowski (84 Franciszek Ratajczyk)