Wyraźna porażka Znicza

Grający w odmłodzonym składzie Znicz Pruszków nie był w stanie sprawić problemów liderowi II ligi z Jastrzębia-Zdroju. GKS 1962 wygrał 3:0.

Na porażkę Znicza wpłynęły błędy indywidualne. W pierwszej połowie dosyć wyrównanego meczu jedynego gola zdobył Kamil Jadach. Chwilę wcześniej Daniel Szczepan przechwycił piłkę po fatalnym podaniu Kamila Włodyki. Znicz szukał wyrównania, ale Grzegorz Drazik był nieomylny.

W 55 minucie Dominik Kalinowski wyrzucił piłkę pod nogi Bartosza Semeniuka, a ten obsłużył Szczepana. W końcówce beniaminek z Jastrzębia-Zdroju zdobył trzecią bramkę. Jadach wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul Piotra Klepczarka na Villem Salmikivim.

W sobotę 31 marca o 17:00 Znicz zagra na wyjeździe z GKS Bełchatów.

25 marca 2018, 12:00 - Pruszków
II liga: Znicz Pruszków - GKS 1962 Jastrzębie 0:3 (0:1)
Bramki: Kamil Jadach 28, 80 k, Daniel Szczepan 55
Znicz: 1. Dominik Kalinowski - 8. Adrian Rybak, 6. Piotr Klepczarek, 17. Adrian Małachowski - 20. Paweł Tarnowski, 11. Marcin Smoliński, 22. Piotr Jóźwiak (56, 19. Marcin Rackiewicz), 9. Patryk Czarnowski, 2. Marcin Wasielewski - 7. Kamil Włodyka (46, 18. Karol Podliński), 14. Mateusz Stryjewski (75, 21. Jakub Zagórski)