Runda zwieńczona remisem

Znicz Pruszków zakończył jesień remisem 1:1 z MKS Kluczbork. Obie drużyny w poprzednim sezonie rywalizowały na boiskach zaplecza ekstraklasy.

Podopieczni Dariusza Żurawia przeważali w pierwszej połowie. Pruszkowianie cierpliwie szukali bramki, a najbardziej aktywny był Patryk Kubicki. W 37 minucie skrzydłowy Znicza zamienił na bramkę podanie Konrada Budka. Gości z Kluczborka najlepszą sytuację stworzyli dziesięć minut wcześnie, ale Piotr Misztal uratował pruszkowian po strzale Sebastiana Dei.

Po niepełnym kwadransie gry w drugiej połowie Paweł Tarnowski powinien dobić gości, ale nie wykorzystał dobrego podania od Kubickiego. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 70 minucie, kiedy rezerwowy Damian Warchoł wykorzystał dośrodkowanie Kamila Nitkiewicza z rzutu rożnego. W końcówce meczu wynik nie uległ już zmianie.

Piłkarze Znicza wkrótce udadzą się na urlopy, a do treningów powrócą na początku stycznia.

26.11.17, 12:00 - Pruszków
II liga: Znicz Pruszków - MKS Kluczbork 1:1 (1:0)
Bramki: Kubicki 37 - Warchoł 70
Znicz: 12. Piotr Misztal - 3. Michał Kucharski, 6. Piotr Klepczarek, 16. Konrad Budek - 20. Paweł Tarnowski (77, 19. Marcin Rackiewicz), 10. Maciej Machalski (77, 7. Kamil Włodyka), 11. Marcin Smoliński, 17. Bartłomiej Faliszewski, 15. Rafał Włodarczyk - 13. Patryk Kubicki, 18. Karol Podliński (79, 14. Mateusz Stryjewski)