Znicz zgaszony przez Siarkę

Dwa zwycięstwa z rzędu i koniec. Podopieczni Dariusza Żurawia przegrali 1:3 z Siarką Tarnobrzeg.

Mecz dobrze ułożył się dla pruszkowian. W 14 minucie Paweł Tarnowski odnalazł w polu karnym Karola Podlińskiego, który przy dużej dozie szczęścia pokonał Karola Dybowskiego. Siarkowcy przejęli inicjatywę i dążyli do wyrównania. Po pół godzinie gry Kamil Radulj przymierzył z rzutu wolnego i było 1:1. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Ataki Siarki napędzali piłkarze znani z gry w mazowieckich klubach - Patryk Mikita oraz Krzysztof Ropski. Ten pierwszy wyprowadził gości na prowadzenie w 68 minucie. Wynik spotkania na 3:1 w 76 minucie strzałem z wapna ustalił Konrad Stępień.

W sobotę 28 października o 15:00 Znicz zagra na wyjeździe z Rozwojem Katowice.

22 października 2017, 12:00 - Pruszków
II liga: Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 1:3 (1:1)
Bramki: Karol Podliński 14 - Kamil Radulj 30, Patryk Mikita 68, Konrad Stępień 76 k
Znicz: 12. Piotr Misztal - 8. Mateusz Długołęcki, 6. Piotr Klepczarek, 16. Konrad Budek - 20. Paweł Tarnowski, 7. Kamil Włodyka (74, 14. Mateusz Stryjewski), 11. Marcin Smoliński, 17. Bartłomiej Faliszewski, 15. Rafał Włodarczyk - 18. Karol Podliński (86, 5. Michał Michalak), 13. Patryk Kubicki (70, 9. Eryk Sobków)