Pokaz siły Warty

Podopieczni Dariusza Żurawia nie byli w stanie sprawić problemów Warcie Poznań. Zieloni wygrali 3:0 w Pruszkowie.

Mecz nie ułożył się po myśli pruszkowian. Już w 8 minucie Jakub Kiełb wpadł w pole karne gospodarzy i wywalczył rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił Adrian Laskowski. Zdobyty gol pomógł w uzyskaniu kontroli nad meczem.

Tuż po przerwie Znicz miał wyborną okazję do wyrównania stanu meczu, jednak w decydującym momencie zabrakło precyzji. Warta przetrzymała trudny okres i zadała dwa zabójcze ciosy w ostatnich 20 minutach. Pruszkowianie przegrali 0:3 i przekonali się ile ich dzieli od II-ligowej czołówki.

W sobotę 30 września o 16:00 Znicza zagra w Puławach z Wisłą.

22.09.17, 19:00 - Pruszków
II liga: Znicz Pruszków - Warta Poznań 0:3 (0:1)
Bramki: Adrian Laskowski 8 k, Krystian Sanocki 73, Adrian Cierpka 75
Znicz: 12. Piotr Misztal - 20. Paweł Tarnowski, 16. Konrad Budek, 6. Piotr Klepczarek, 15. Rafał Włodarczyk - 19. Marcin Rackiewicz (70, 17. Mikołaj Szymański), 11. Marcin Smoliński, 8. Mateusz Długołęcki (87, 13. Bartłomiej Faliszewski), 7. Kamil Włodyka, 14. Mateusz Stryjewski (80, 18. Karol Podliński) - 9. Eryk Sobków