Kolejny beniaminek ograł Znicza

Podopieczni Dariusza Żurawia nie lubią i nie potrafią grać z beniaminkami. Tym razem Znicz  przegrał z ŁKS Łódź po golu straconym w końcówce.

W przekroju całego meczu lepszym zespołem był ŁKS. Beniaminek z włókienniczego miasta już w 10 minucie objął prowadzenie. Doskonale znany z mazowieckich boisk Jewhen Radionow strzałem z głowy pokonał Michała Olczaka. Znicz dosyć nieporadnie szukał wyrównania. Pod koniec pierwszej połowy Kamil Juraszek był o włos od zdobycia bramki na 2:0.

Po przerwie Znicz poprawił swoją grę, lecz nie można powiedzieć, żeby zdominował rywala. Pruszkowianie wytrwale dążyli do wyrównania i ich wysiłki zostały nagrodzone. Na pięć minut przed końcem rezerwowy Patryk Kubicki z pomocą rykoszetu doprowadził do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do ŁKS. Maksymilian Rozwandowicz popisał się pięknym uderzeniem z 25 metrów, które zapewniło gościom pełną pulę.

W sobotę 16 września o 17:00 Znicz zagra w Elblągu z Olimpią.

08.09.17, 19:00 - Pruszków
II liga: Znicz Pruszków - ŁKS Łódź 1:2 (0:1)
Bramki: Kubicki 85 - Radionow 10, Rozwandowicz 90
Znicz: 12. Michał Olczak - 20. Paweł Tarnowski, 9. Konrad Budek, 6. Piotr Klepczarek, 15. Rafał Włodarczyk - 14. Mateusz Stryjewski (73, 18. Karol Podliński), 4. Daniel Dybiec, 11. Marcin Smoliński, 22. Patryk Czarnowski, 7. Kamil Włodyka - 16. Eryk Sobków (59, 13. Patryk Kubicki)