Dotkliwa porażka w Olsztynie

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie piłkarze Stomilu Olsztyn, którzy pokonali przed własną publicznością Znicza Pruszków 5:1.

Na pierwszego gola czekaliśmy do 44 minuty, kiedy Patryk Kun strzałem głową pokonał bramkarza gości. Osiem minut później na tablicy wyników było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Rafał Kujawa.

Ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania w 64 minucie, kiedy wykorzystał sytuację sam na sam z Piotrem Misztalem. Dwie minuty później drugą swoją bramkę zdobył Kun.

Na cztery minuty przed końcem meczu honor gości uratował Adrian Paluchowski, jednak dwie minuty później olsztynianie dobili jeszcze rywala. Autorem piątego trafienia był Paweł Wojowski, który wykorzystał sytuację sam na sam i ustalił wynik na 5:1.