Na półmetku: Znicz Pruszków

Z pewnością na lepsze wyniki liczyli piłkarze i kibice Znicza, po rundzie jesiennej zespół z Pruszkowa zajmuje 10 miejsce i bliżej im do miejsca spadkowego niż do premiowanego awansem.

Z nieba do piekła

Po zeszłotygodniowym niespodziewanym zwycięstwie z Widzewem piłkarze Znicza ostatni tegoroczny mecz rozegrali z zespołem Błękitnych Stargard. Po zaledwie 18 minutach prowadzili 2:0, jednak nie wystarczyło to do tego, aby wywieźć jakikolwiek punkt z województwa zachodniopomorskiego.

Sensacja w Pruszkowie

Znicz Pruszków wygrał 1:0 z liderem II ligi, Widzewem Łódź. Bramkę na wagę sensacyjnego zwycięstwa zdobył Marcin Bochenek.

Dotkliwa porażka Znicza

Beniaminek II ligi z Torunia pokazał Zniczowi miejsce w szeregu. Piłkarza Andrzeja Prawdy przegrali 1:5 z Elaną.

Wtopa w Wejherowie

Znicz Pruszków wrócił z Wejherowa z bagażem pięciu bramek. II-ligowiec z Mazowsza przegrał 2:5 z Gryfem.

Pechowy Znicz

Znicz Pruszków nie poradził sobie z rozpędzoną Stalówką. Katem II-ligowca z Mazowsza okazał się Adrian Dziubiński, który zdobył bramkę i zanotował asystę.

Emocje po przerwie

Znicz Pruszków wywiózł punkt z Łęcznej po remisie 2:2. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie.

Chałas trenuje ze Zniczem

Tomasz Chałas trenuje z II-ligowym Zniczem Pruszków. Napastnik pozostaje bez klubu od kilku miesięcy.

Remis z outsiderem

Znicz Pruszków zremisował 1:1 z Olimpią Elbląg. Gola na wagę remisu zdobył w końcówce Dariusz Zjawiński.

Remis na terenie lidera

Znicz Pruszków zremisował 1:1 z Olimpią Grudziądz. Obie bramki padły w końcówce meczu.