Znicz Pruszków, czyli średniak

Spadkowicz z Nice 1 Ligi miał jesienią lepsze i gorsze momenty. Siódme miejsce przed przerwą zimową oddaje obecne możliwości Znicza.

Runda zwieńczona remisem

Znicz Pruszków zakończył jesień remisem 1:1 z MKS Kluczbork. Obie drużyny w poprzednim sezonie rywalizowały na boiskach zaplecza ekstraklasy.

Remis w Koszalinie

Znicz Pruszków przywiózł punkt z dalekiej wyprawy do Koszalina. Bramkę na wagę remisu padła po karnym podyktowanym w kontrowersyjnych okolicznościach.

Remis w Rybniku

Znicz Pruszków zremisował 1:1 z ROW 1964 Rybnik. Obie bramki padły w końcówce pierwszej połowy.

Znicz testuje bramkarza

Znicz Pruszków zaprosił na testy 20-letniego bramkarza Bartosza Kowalczyka. Zawodnik Odry Opole nie zagrał w tym sezonie w ani jednym spotkaniu.

II-ligowe derby dla Znicza

Znicz Pruszków wykorzystał problemy kadrowe Legionovii i wygrał derbowe starcie. Zwycięską bramkę zdobył Patryk Kubicki.

Znicz zgaszony przez Siarkę

Dwa zwycięstwa z rzędu i koniec. Podopieczni Dariusza Żurawia przegrali 1:3 z Siarką Tarnobrzeg.

Gol Machalskiego na wagę trzech punktów

Znicz Pruszków wraca na właściwe tory. Podopieczni Dariusza Żurawia wygrali 1:0 na trudnym terenie w Krakowie.

Radomiak znalazł pogromcę

Znicz Pruszków jako pierwszy w sezonie znalazł sposób na pokonanie Radomiaka Radom. Podopieczni Dariusza Żurawia wygrali 3:1.

Pokaz siły Warty

Podopieczni Dariusza Żurawia nie byli w stanie sprawić problemów Warcie Poznań. Zieloni wygrali 3:0 w Pruszkowie.