Wisła na remis z Polonią

Wisła Płock w meczu bez udziału publiczności zremisowała 1:1 z Polonią Warszawa.

W pierwszej połowie obyło się bez bramek. Po godzinie gry z niewielkim okładem skuteczność z III-ligowych boisk potwierdził Krystian Pieczara. Nafciarze odpowiedzieli w 75 minucie. Autorem wyrównującej bramki był Grzegorz Kuświk.

22 marca 2019, 12:00 - Płock
Sparing: Wisła Płock - Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Kuświk 75 - Pieczara 61
Wisła: Daehne (46 Żynel) - McGing (46 Stępiński), Łasicki (69 McGing), Dźwigała, Miś (46 Warcholak) - Łukowski (46 Stefańczyk), Rasak (69 Borysiuk), Borysiuk (46 Grym), Ricardinho (69 Angielski), Stevanović (69 Łukowski) - Angielski (46 Kuświk)
Polonia: Balawejder (46 Kowalczyk) - Zajączkowski, Szabat, Kobiera, Maślanka - Małek (82 Kamiński), Przyborowski (64 Wojdyga), Kluska (83 zawodnik testowany), Wiśniewski, Sauczek (73 Przyborowski) - Pieczara

źródło: własne / Wisła Płock / Polonia Warszawa