Jerzy Brzęczek nie dla Legii Warszawa

Jerzy Brzęczek nie zostanie nowym trenerem Legii Warszawa. Szkoleniowca Wisły Płock łączono w ostatnich dniach z posadą przy Łazienkowskiej, ale zgody na rozwiązanie jego umowy nie wydało kierownictwo Nafciarzy.

Były kapitan reprezentacji Polski rozegrał bardzo dobry sezon ze swoją Wisłą, z którą do ostatniej kolejki walczył o awans do europejskich pucharów. Ostatecznie płocczanie zajęli w tabeli piąte miejsce, co i tam można uznać za świetny wynik, którego niewielu się chyba spodziewało.

Praca wykonana przez Brzęczka w Płocku została dostrzeżona przed właściciela Legii Warszawa, Dariusza Mioduskiego, który właśnie w nim widział nowego trenera swoje drużyny. W czwartek miało dojść nawet do rozmów zainteresowanych stron, ale zgody na takie rozwiązanie nie wydała Wisła.

Klub wydał krótkie, ale dość stanowcze i rozstrzygające oświadczenie. "Informujemy, że w związku z pojawiającymi się wiadomościami na temat przejścia trenera Jerzego Brzęczka do Legii Warszawa, Zarząd Wisły Płock nie wyraził zgody na rozwiązanie umowy ze szkoleniowcem" - czytamy.

Taka deklaracja wydaje się ucinać sprawę i przy Łazienkowskiej będą raczej musieli się rozejrzeć na innym trenerem. Nie można wykluczyć, że w takiej sytuacji na swoim stanowisko pozostanie Dean Klafurić, który prowadził Legię w końcówce sezonu i miał swój wkład w wywalczenie przez nią mistrzostwa oraz Pucharu Polski.

 

gar, PiłkaNożna.pl

Komentarze   

 
#3 andrzej 2018-05-31 19:21
Marek, a Sport katowicki to jeszcze wydają ? Czy też nie wytrzymał konkurencji z internetem ?
Cytować
 
 
#2 marek 2018-05-31 09:38
PRZEGLAD SPORTOWY NIECH ZMIENI DZIENIKARZY NA BARDZIEJ WIARYGODNYCH.BO PRACUJA TAM BARDZO MIERNI I NIE WIARYGODNI DZIENIKARZE.ZAC ZNIJCIE PISAC RZECZYWISTOSC ,NIE WASZE WLASNE DOMYSLY.
Cytować
 
 
#1 andrzej 2018-05-30 15:22
.... i bardzo dobrze ! Przy takim układzie, nadal będzie i wilk syty, i owca brzemienna....
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje