Mateusz Szwoch przechodzi do Wisły Płock

Wisła Płock dokonała poważnego wzmocnienia swojej kadry przed nowym sezonem. Klub poinformował, że swój podpis pod trzyletnim kontraktem złożył Mateusz Szwoch. Umowa wejdzie w życie wraz z początkiem lipca.

25-latek od początku trwającej kampanii grał na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa do Arki Gdynia. Jego umowa z ekipą Wojskowych wygasa wraz z końcem czerwca i już od jakiegoś czasu było wiadomo, że nie zostanie przedłużona. Pomocnik przeniósł się więc do Wisły Płock na zasadzie wolnego transferu.

- Cieszę się, że udało nam się pozyskać Mateusza Szwocha. Jest to obecnie jeden z najbardziej pożądanych zawodników na polskim rynku transferowym. Mateusz na pewno będzie dużym wzmocnieniem zespołu i podniesie jakość w drużynie. Tym samym zrealizowaliśmy jeden z ważniejszych celów transferowych - powiedział Łukasz Masłowski, dyrektor sportowy Nafciarzy.

Mateusz Szwoch wystąpił od początku obecnego sezonu w 41 meczach na wszystkich frontach dla Arki Gdynia. W tym czasie udało mu się strzelić dziesięć goli i zapisać na swoim koncie pięć asyst.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Wisła Płock

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje