Nowa umowa Masłowskiego

Łukasz Masłowski będzie nadal pełnił funkcję dyrektora sportowego Wisły Płock. Klub ogłosił, że zaakceptował on warunki nowej umowy, która będzie obowiązywała do końca czerwca 2020 roku.

Masłowski otrzymał nominację na stanowisko dyrektora w 2016 roku i od tej pory prowadził niezwykle mądrą politykę, będąc odpowiedzialnym za wiele udanych ruchów transferowych. Współtworzona przez niego drużyna na kolejkę przed końcem sezonu zajmuje czwarte miejsce w tabeli ekstraklasy i ma szansę wywalczyć awans do europejskich pucharów.

- Na pewno jest to ważny moment dla naszego klubu. Po trenerze Brzęczku tym razem udało się zatrzymać w klubie dyrektora sportowego Łukasza Masłowskiego, który jest jednym z głównych twórców sukcesów Wisły po powrocie do ekstraklasy - wyznał Jacek Kruszewski, prezes Nafciarzy.

- Muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się z nim współpracuje, doskonale się rozumiemy, mamy podobną wizję funkcjonowania zespołu, natomiast zdajemy sobie sprawę, że przed nami mnóstwo pracy. Sukces jaki osiągnęliśmy w tych rozgrywkach wzmocni tylko apetyt w społeczności sportowej Płocka, więc po krótkiej chwili zadowolenia i satysfakcji z przedłużenia umowy, cały czas normalnie pracujemy nad budową drużyny na przyszły sezon - dodał.

Kontrakt dyrektora sportowego będzie ważny do końca sezonu 2019-20.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Wisła Płock

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje