Brzęczek: Konsekwencja, mądrość i skuteczność

Wisła Płock wykonała znaczący krok w stronę zapewnienia sobie miejsca w czołowej ósemce tabeli Lotto Ekstraklasy. Sobotnie zwycięstwo drużyny trenera Jerzego Brzęczka w meczu z Koroną Kielce może okazać się kluczem do realizacji tego celu.

- Bardzo cieszymy się z trzech punktów, bo są dla nas bardzo ważne. Pierwsza połowa była bardzo słaba. Mieliśmy dużo szczęścia, bo Korona nie wykorzystała dwóch, trzech sytuacji. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy coś zmienić – przyznał Brzęczek. - Roszady dokonane w drugiej połowie pokazały, jak ważna jest złość zawodników rezerwowych. Dali nam więcej agresywności i wyglądało to dużo lepiej. Nie pozwoliliśmy Koronie na rozgrywanie piłki. Byliśmy skuteczni przy stałym fragmencie. Dośrodkowanie Stilicia i gol Byrtka ustawiły mecz. Mogliśmy też wcześniej podwyższyć prowadzenie. Konsekwencja, mądrość i skuteczność dała nam trzy punkty – dodał szkoleniowiec drużyny z Płocka.

Po sobotniej wygranej Wisła awansowała na piąte miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy.

Kolejne ligowe spotkanie zespół trenera Brzęczka rozegra w niedzielę, 18 marca. Wisła zmierzy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.

 

kwit, PiłkaNożna.pl
Źródło: Korona Kielce

Komentarze   

 
#1 andrzej 2018-03-11 18:37
Gratulacje dla Wisły i trenera Brzęczka !
Tak trzymać i będzie dobrze !
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje