"To dla nas niezwykle istotne trzy punkty"

- Bardzo cieszymy się z tego, że po dwóch porażkach z tego trudnego terenu wywozimy trzy punkty - powiedział po spotkaniu z Bruk-Betem Termalica Nieciecza Jerzy Brzęczek. Trener "Nafciarzy" był zadowolony z powrotu swoich piłkarzy na zwycięską ścieżkę.

Wisła w bardzo dobrym stylu rozpoczęła rundę wiosenną, ale ostatnio doznała dwóch kolejnych porażek. Wygrana w Niecieczy sprawiła jednak, że płocczanie umocnili się na miejscu w grupie mistrzowskiej i mają zaledwie cztery punkty straty do trzeciego Lecha Poznań.

- Patrząc również na przebieg tego spotkania, kiedy to w 9. minucie sprezentowaliśmy bramkę Bruk-Bet Termalice i był to też taki moment, w którym w drużynie było widać trochę zwątpienia. W przerwie powiedzieliśmy sobie parę mocnych słów, po co tutaj przyjechaliśmy, co chcemy zrobić i z czym ewentualnie chcemy wracać do Płocka. Gratuluję chłopakom, że w drugiej połówce zaczęliśmy grać zdecydowanie lepiej i zdobyliśmy dwie bramki - kontynuował.

- Wywozimy z Niecieczy trzy punkty, bardzo istotne dla nas punkty w tabeli. Mam nadzieję, że po tym trudnym tygodniu, trochę odpoczniemy, a później czas na cztery decydujące mecze - zakończył Brzęczek.

Nafciarze plasują się obecnie na szóstej pozycji w stawce w dorobkiem 39 punktów.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Wisła Płock

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje