Piąty taki trener w historii ekstraklasy

Radosław Sobolewski zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii ekstraklasy. Opiekun Wisły Płock po raz drugi z rzędu został wybrany Trenerem Miesiąca w naszej lidze.

Czytaj więcej: Piąty taki trener w historii ekstraklasy

Bez goli i bez emocji w Płocku

Wisła Płock podzieliła się punktami z Cracovią. Nafciarze bezbramkowo zremisowali z Pasami, ale każdy kto postanowił spędzić sobotnie popołudnie w inny sposób, na pewno dokonał lepszego wyboru niż podziwianie wyczynów piłkarzy z Płocka i Krakowa.

Czytaj więcej: Bez goli i bez emocji w Płocku

Koniec zwycięskiej serii Wisły

Rozpoczęły się poniedziałkowe zmagania zamykające 14 kolejkę PKO Ekstraklasy. We Wrocławiu dobiegła końca świetna seria Wisły Płock – drużyna prowadzona przez trenera Radosława Sobolewskiego przegrała 1:3 ze Śląskiem.

Czytaj więcej: Koniec zwycięskiej serii Wisły

Stomil wyrzucił Wisłę za burtę

W czwartkowy wieczór poznaliśmy ostatni zespół, który wywalczył awans do 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. Atut własnego boiska wykorzystał Stomil Olsztyn, który po serii rzutów karnych pokonał lidera ekstraklasy - Wisłę Płock.

Czytaj więcej: Stomil wyrzucił Wisłę za burtę

Problemy zdrowotne Jakuba Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala. U obrońcy Wisły Płock wykryto wirusowe zapalenie opon mózgowych.

Czytaj więcej: Problemy zdrowotne Jakuba Rzeźniczaka

Słaby lider. Bywali gorsi

Wisła Płock jeszcze kilka miesięcy temu walczyła o utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Dzisiaj jest liderem ligi i patrzy na całą stawkę z góry tabeli. Nafciarze mają w dorobku 25 punktów i o jedno oczko wyprzedzają Piasta Gliwice i Pogoń Szczecin. 

Czytaj więcej: Słaby lider. Bywali gorsi

Historyczny wyczyn Wisły Płock

Wisła Płock wciąż jest nie do zatrzymania. Nafciarze pokonali we wczesne niedzielne popołudnie Jagiellonię Białystok (3:1), dzięki czemu awansowali na pierwsze miejsce w tabeli ekstraklasy.

Czytaj więcej: Historyczny wyczyn Wisły Płock

Kiedy Wisła doczeka się nowego stadionu?

Wisła Płock potrzebuje nowego stadionu - to powszechna wiedza. W trakcie październikowej sesji Rady Miasta wykonano ważny krok w kierunku realizacji marzenia kibiców Nafciarzy. 

Czytaj więcej: Kiedy Wisła doczeka się nowego stadionu?

Nafciarze wygrali piąty mecz z rzędu

Na rozpoczęcie sobotnich zmagań w PKO Ekstraklasie Wisła Płock pokonała na wyjeździe Koronę Kielce (1:0). Była to już piąta kolejna wygrana Nafciarzy na ligowych boiskach.

Czytaj więcej: Nafciarze wygrali piąty mecz z rzędu

Sobolewski doceniony

Ogłoszono, kto zgarnął nagrodę trenera miesiąca w Ekstraklasie za wrześniowe mecze. Wyróżniony został trener Wisły Płock Radosław Sobolewski.

Czytaj więcej: Sobolewski doceniony

Dodatkowe informacje