Brzęczek: Zabrakło nam kilku procent

Wisła Płock po dwóch kolejnych zwycięstwach od początku rundy, w końcu znalazła pogromcę. Nafciarze przegrali z Pogonią Szczecin, a rozczarowania po tym spotkaniu nie krył Jerzy Brzęczek

Czytaj więcej: Brzęczek: Zabrakło nam kilku procent

Wisła przegrała w Szczecinie

Piłkarze Pogoni Szczecin przynajmniej do jutra będą się cieszyć miejscem w bezpiecznej strefie tabeli Ekstraklasy. Portowcy pokonali u siebie Wisłę Płock 2:1 po golach Kamila Drygasa oraz Mortena Rasmussena.

Czytaj więcej: Wisła przegrała w Szczecinie

Szymański przedłużył umowę z Wisłą Płock

Damian Szymański związał się z Wisłą Płock do końca czerwca 2020 roku. Piłkarz zaakceptował propozycję władz klubu i złożył w piątek podpis pod nowym kontraktem.

Czytaj więcej: Szymański przedłużył umowę z Wisłą Płock

Na drodze Wisły #99

W pierwszym wyjazdowym meczu w 2018 roku Wisła Płock będzie rywalizować z zamykającą tabelę Pogonią Szczecin. Początek spotkania zaplanowanego na sobotę 24 lutego o godzinie 18:00.

Czytaj więcej: Na drodze Wisły #99

Brzęczek: Zasłużyliśmy na to zwycięstwo

Jerzy Brzęczek może być zadowolony z postawy swoich piłkarzy podczas ligowych zmagań w 2018 roku. Prowadzona przez niego Wisła Płock pokonała w sobotę Zagłębie Lubin (2:0) i odniosła tym samym drugie z rzędu zwycięstwo w tej rundzie.

Czytaj więcej: Brzęczek: Zasłużyliśmy na to zwycięstwo

Drugie z rzędu zwycięstwo Wisły Płock

Piłkarze Wisły Płock potwierdzili wysoką formę od początku rundy wiosennej w Lotto Ekstraklasie. Gracze Jerzego Brzęczka pokonali przed własną publicznością Zagłębie Lubin (2:0).

Czytaj więcej: Drugie z rzędu zwycięstwo Wisły Płock

Łukowski na dłużej w Wiśle Płock

Na dłużej z Wisłą Płock związał się Jakub Łukowski. Młody skrzydłowy podpisał umowę do końca czerwca 2019 roku.

Czytaj więcej: Łukowski na dłużej w Wiśle Płock

Wisła Płock ukarana

Na środowym posiedzeniu Komisji Ligi podjęto decyzję o ukaraniu Wisły Płock za wybryki kibiców w czasie meczu z Górnikiem Zabrze.

Czytaj więcej: Wisła Płock ukarana

Lebedyński obierze kierunek na Bytów

Mikołaj Lebedyński nie wytrzymał poziomu rywalizacji w Wiśle Płock. Napastnik prawdopodobnie trafi do I ligi, w której bywał skuteczny.

Czytaj więcej: Lebedyński obierze kierunek na Bytów

Grad goli w Płocku

Pierwszy mecz 22 kolejki Lotto Ekstraklasy zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Wisła Płock pokonała na własnym boisku Górnika Zabrze (4:2).

Czytaj więcej: Grad goli w Płocku

Dodatkowe informacje