Karny mecz w Warszawie

Ursus Warszawa wygrał 3:1 z Bronią Radom. Trzy z czterech bramek padło po strzałach z rzutów karnych.

Traktorki objęły prowadzenie w 9 minucie za sprawą Pawła Wolskiego. Broniarze odpowiedzieli w 32 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nieprzepisowo powstrzymywany był Kamil Czarnecki. A że sytuacja miała miejsce w szesnastce gospodarzy to sędzia wskazał na wapno. Z jedenastu metrów nie pomylił się Patryk Czarnota.

W drugiej połowie arbiter podyktował jeszcze dwie jedenastki. Obie dla Ursusa. W 48 minucie ręką zagrywał Wojciech Gorczyca, a egzekutorem był Patryk Kamiński. Broniarze szukali wyrównującej bramki, lecz nie zdołali spełnić swojego celu. W doliczonym czasie Arkadiusz Ciach zamienił karnego na bramkę. Ursus wygrał 3:1.

W sobotę 6 kwietnia o 19:00 Ursus zagra na Konwiktorskiej z Polonią. Dzień później Broń podejmie Unię Skierniewice. Początek meczu o 12:00.

30.03.19, 15:00 - Warszawa
III liga: Ursus Warszawa - Broń Radom 3:1 (1:1)
Bramki: Wolski 9, Kamiński 48 k, Ciach 90 k - Czarnota 32 k
Ursus: Olczak - Górecki, Dziełak (85 Dębiec), Worach, Baranowski - Święciński, Prusinowski, Słomka, Kamiński (66 K. Możdżonek), Wolski (73 Bawolik) - Ciach (90 Muszyński)
Broń: Kosiorek - Leśniewski, Góźdź, Gorczyca, Wicik - Nogaj, Czarnota, E. Możdżonek (54 Imiela), Goljasz (46 Paterek), Śliwiński (66 Więcek) - Czarnecki

źródło: własne / Echo Dnia