Nowi piłkarze w Ursusie

Ursus Warszawa zakontraktował pięciu piłkarzy przed startem nowego sezonu. Trener Ariel Jakubowski szczególnie postarał się o wzmocnienie defensywy.

Do Ursusa dołączyli: boczny lub środkowy obrońca Szymon Maruszewski (23 lata, ostatnio Mazur Karczew), obrońca Karol Roszkiewicz (19 lat, Sokół Ostróda), bramkarz Kacper Skrzypek (24 lata, Hetman Zamość), obrońca Karol Worach (23 lata, Mszczonowianka Mszczonów) oraz pomocnik lub napastnik Patryk Zych (19 lat, Polonia Warszawa).


MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
#3 kagie 2018-08-09 19:52
Straty są duże a nowi bliżej nieznani. Zobaczymy.
Cytować
 
 
#2 Kiki 2018-08-09 16:52
Tradycja Ursusa jest remis w pierwszym meczu sezonu moze i tym razem tak bedzie A co do nowych czas pokaże choc watpię by choc jeden był na poziomie Zawadki Maki Kabali czy nawet Slesickiego
Na stronie nic nie pisza kto jeszcze odszedł Mam nadzieje ze został Wolski i Baranowski bo nie grali w ostatnim sparingu szkoda ze puścili Szkopinskiego do Ząbek Ocena moze byc po min 5kejkach
Cytować
 
 
#1 andrzej 2018-08-09 16:25
Jutro się okaże, czy obrona jako tako została uzupełniona. Remis z Sokołem w Aleksandrowie będzie sukcesem dla Ursusa. Oby los okazał się łaskawy.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje