Przymiarki transferowe Ursusa

Filip Adamczyk i Arkadiusz Ciach są łączeni z transferem do Ursusa Warszawa. Obaj mieliby rozwiązać problemy III-ligowca na kluczowych pozycjach.

Adamczyk to 20-letni bramkarz, który w rundzie jesiennej rozegrał jeden mecz w barwach Radomiaka. Młody golkiper ma zastąpić Artura Halucha, czyli nowego bramkarza... Zielonych.

Ciach to 25-letni napastnik, który jest doskonale znany w Warszawie. Wychowanek Ostrovii Ostrów Mazowiecka w sezonie 2015-16 zdobył 22 bramki w 33 meczach jako piłkarz Ursusa. Ostatnio występował w Sokole Ostróda, ale na Warmii i Mazurach nie błyszczał skutecznością.


MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
#2 kiki 2018-01-17 15:53
Odblokuje sie i bedzie mega wzmocnienie co do bramkarza jak ma to byc wypozyczenie tylko na wiosne to porazka Podobno jest kilku min ze Znicza Olczak?
Cytować
 
 
#1 andrzej 2018-01-15 23:58
To dobra wiadomość. Ciach jaki był, taki był, ale strzelać bramki dla Ursusa potrafił jak mało kto. Liczymy na trumfalny powrót na "stare śmieci". Co do młodego Adamczyka to niewiele o nim wiadomo, ale sądząc po jego warunkach fizycznych, powinien sobie poradzić z zajęciem miejsca w bramce Ursusa na stałe.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje