Sztybrych bohaterem Ursusa

Podopieczni Ariela Jakubowskiego wygrali 1:0 z rezerwami Jagiellonii Białystok. Zwycięską bramkę zdobył w końcówce Przemysław Sztybrych.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis, chociaż trafień w pierwszej połowie nie zabrakło. Zarówno Ursus, jak i rezerwy Jagiellonii zdobyli po dwie bramki. Dla drużyny Jakubowskiego trafili Michał Ambrozik oraz Patryk Kamiński, jednak sędzia dopatrzył się nieprawidłowości.

Po przerwie do ataku ruszył Ursus, jednak świetnie w bramce gospodarzy spisywał się Krzysztof Karpieszuk. W 88 minucie sprytnie rzut wolny rozegrał Kamiński, który uruchomił na skrzydle Jakuba Kabalę, obrońca wyłożył piłkę przed bramkę do Przemysława Sztybrycha, który zapewnił ważne trzy punkty.

W ostatniej kolejce w środę 14 czerwca Ursus podejmie ŁKS Łódź.

10.06.17, 16:00 - Białystok
III liga: Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Sztybrych 88
Ursus: 1. Artur Haluch - 16. Jakub Kabala, 3.Adrian Zawadka, 6. Grzegorz Skowroński, 21. Piotr Maślanka (85, 15. Maciej Mąka) - 11. Maciej Prusinowski (80, 9. Mateusz Muszyński), 5. Robert Słomka, 13. Konrad Szkopiński (68, 24. Przemysław Sztybrych), 19. Mateusz Baranowski (79, 17. Szymon Kołosowski), 10. Patryk Kamiński - 7. Michał Ambrozik

źródło: własne / Ursus Warszawa