Ursus nie do zatrzymania

Po ciekawym meczu Ursus Warszawa wygrał z Pilicą Białobrzegi. O zwycięstwie Traktorków zdecydował gol Przemysława Bosaka w końcówce spotkania.

Mecz w Białobrzegach był ciekawy, ponieważ oba zespoły nastawiły się na walkę o 3 punkty. W pierwszej połowie ani sytuacji, ani emocjonujących starć nie brakowało. Gospodarze mieli multum stałych fragmentów gry, z którymi radzili sobie piłkarze z Warszawy, natomiast po stronie Ursusa w słupek trafił Patryk Wietrak.

Po zmianie stron natura spotkania nie uległa zmianie. W 66 minucie rezerwowy Przemysław Bosak ustrzelił poprzeczkę. Do napastnika uśmiechnęło się szczęście w 88 minucie, gdy wepchnął piłkę do siatki rywali po zamieszaniu w polu karnym. Wygrywający wszystko na wyjazdach Ursus po sobotnich meczach utrzymał pierwsze miejsce w tabeli.


MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
0 #1 Poldeusz 2014-08-31 10:17
Chyba oglądaliśmy inne mecze,jeśli byliście w ogóle jako reporterzy na tym spotkaniu- gol wpadł w doliczonym czasie gry tj 92 min.(sprawdźcie protokół sędziowski). Starajcie się być prawdomówni a nie tylko pisać aby pisać. Ktoś w końcu to czyta i nie będąc na meczu tworzy własną interpretacje przekazując te info od Was z błędami.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje