Victoria nad przepaścią

Świt Nowy Dwór Mazowiecki uprzykrzył życie Victorii Sulejówek. Beniaminek po porażce 2:3 zmniejszył swoje szanse na utrzymanie.

Piłkarze Marka Brzozowskiego zanotowali dwa trafienia w pierwszych dwóch kwadransach. W 9 minucie gola zdobył Konrad Rudnicki, zaś w 26 pod bramką rywali odnalazł się Karol Drwęcki. Świt kontrolował grę i schodził na przerwę w dobrych humorach.

W 56 minucie Kamil Waśniowski wyprowadził nowodworzan na prowadzenie 3:0. W tym momencie Świt rozluźnił się, a Victoria zabrała się do roboty. Wojciech Wocial ustrzelił dublet, jednak ego drużynę nie stać było na nic więcej niż złapanie kontaktu.

W sobotę 4 maja o 17:00 Huragan Morąg podejmie Victorię, zaś 24 godziny później Świt zagra u siebie z rezerwami Legii.