Bez bramek z Olimpią

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zakończył rundę bezbramkowym remisem z Olimpią Zambrów.

Mecz był toczony w trudnych warunkach pogodowych. Podopieczni Rafała Kleniewskiego nie stworzyli przesadnie wielu sytuacji w pierwszej połowie. Do przerwy było 0:0.

Po zmianie stron fortuna była po stronie Świtu. W 50 minucie Kamil Zalewski nie wykorzystał rzutu karnego. Świt szukał zwycięskiej bramki, ale nie miał ognia w ofensywie.

Świt zajmuje 12 pozycję, ale może spaść o jedno oczko jeżeli Olimpia w zaległym meczu ogra outsidera z Łomży.

18.11.18, 16:00 - Nowy Dwór Mazowiecki
III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 0:0
Świt: Mateusz Prus - Radosław Śledziewski, Radosław Kamiński, Karol Drwęcki, Michał Steć (50 Maciej Ostrowski) - Kamil Wiśniewski (70 Rafał Maciejewski), Krystian Pomorski, Marcin Kozłowski, Piotr Basiuk, Hubert Michalik - Konrad Rudnicki (71 Dominik Witkowski)