Porażka z beniaminkiem

Świt Nowy Dwór Mazowiecki przegrał 0:1 z Unią Skierniewice. Jedyną bramkę zdobył Damian Warchoł na początku drugiej połowy.

Początek meczu niespodziewanie należał do beniaminka ze Skierniewic. Później spotkanie wyrównało się, a nawet Świt przejął kontrolę w końcówce. Umiejętnościami musiał błysnąć bramkarz Unii, Artur Melon. Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 0:0.

Tuż po zmianie stron Warchoł oddał celny strzał zza linii pola karnego. Świt znalazł się pod ścianą. Nowodworzanie nie zabrali amunicji na mecz i przegrali drugie domowe spotkanie z rzędu.

W sobotę 13 października o 14:00 Świt zagra w Aleksandrowie Łódzkim z Sokołem.

10.10.18, 19:00 - Nowy Dwór Mazowiecki
III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice 0:1 (0:0)
Bramka: Warchoł 48
Świt: Prus - Śledziewski, Kamiński, Cuch, Ostrowski - Wiśniewski (61 Maciejewski), Broniszewski (61 Pomorski), Basiuk (75 Witkowski), Rudnicki, Steć - Pałczyński (56 Kozłowski)