Świt ustrzelił kolejnego beniaminka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki wraca na właściwe tory. Podopieczni Rafała Kleniewskiego wygrali 4:2 z GKS Wikielec.

To już drugi mecz z rzędu, w którym Świt zaaplikował rywalom cztery bramki. W 11 minucie Krystian Pałczyński wyprowadził nowodworzan na prowadzenie. Na odpowiedź GKS nie trzeba było długo czekać. Świt nie podłamał się straconą bramką i ruszył do wzmożonych ataków. W ich efekcie Marcin Kozłowski popisał się celnym strzałem z 20 metrów. Do przerwy goście z Nowego Dworu Mazowieckiego prowadzili 2:1.

Tuż po zmianie stron gospodarze doprowadzili do wyrównania. Świt ruszył po trzecią bramkę. Po godzinie gry Karol Drwęcki wpakował piłkę do siatki GKS Wikielec. Nowodworzanie nie stracili prowadzenia po raz trzeci, a zamiast tego rozstrzygnęli losy meczu. Wynik na 4:2 ustalił Pałczyński.

W piątek 6 października o 19:00 Świt podejmie Pelikana Łowicz.