Strzelali po przerwie

Pierwsza połowa nie wróżyła wysokiego zwycięstwa z Turem Bielsk Podlaski. Po przerwie Świt grał jednak tak, jak oczekują tego kibice.

Najbliżej zdobycia bramki w pierwszej połowie dla nowodworzan był Kamil Wolski, jednak jego uderzenie zatrzymało się na słupku. Po zmianie stron Świt niepodzielnie panował na boisku.

Pomogły w tym szybko zdobyte bramki. W pierwszym kwadransie drugiej połowy na listę strzelców wpisali się: Krystian Pałczyński i Sebastian Cuch. W międzyczasie swojaka zaliczył Mateusz Maliszewski. W końcówce wynik spotkania na 4:0 ustalił Karol Drwęcki.

W piątek 29 września o 18:00 Świt zagra w Wikielcu z GKS.

23.09.17, 18:00 - Nowy Dwór Mazowiecki
III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec 4:0 (0:0)
Bramki: Pałczyński 46, Maliszewski 50 sam, Cuch 59, Drwęcki 88
Świt: Antoniuk - Cuch (65 Dara), Drwęcki, Dankowski, Steć - Wiśniewski, Broniszewski, Kozłowski (70 Perzyna), Wolski (85 Pietroń), Basiuk - Pałczyński (74 Ślęzak)

źródło: własne / Świt Nowy Dwór Mazowiecki