Świt pewny czwartego miejsca

Podopieczni Rafała Kleniewskiego zakończą sezon na 4 miejscu. Świt jest pewny swego po zwycięstwie 3:1 z Pelikanem Łowicz.

O zwycięstwie Świtu przesądził piorunujący początek. Nowodworzanie po siedmiu minutach prowadzili 2:0, a łupem bramkowym podzielili się Krzysztof Napora i Kamil Wolski. Pierwszy gol padł po zaledwie 9 sekundach, a ogromny błąd zaliczył golkiper gości Michał Nowak. Bramka Wolskiego padła po stałym fragmencie gry.

Po przerwie Pelikan zabrał się za odrabianie strat, ale Świt nie dał się zaskoczyć. W końcówce spotkania gospodarze powiększyli prowadzenie po samobójczym trafieniu Fabiana Jóźwiaka. Chwilę później łowiczanie zdobyli honorową bramkę za sprawą Grzegorza Wawrzyńskiego.

Świt wygrał 3:1 i zapewnił sobie czwarte miejsce w tabeli.

W środę 14 czerwca o 17:00 Świt zakończy sezon w Lubawie.

09.06.17, 19:00 - Nowy Dwór Mazowiecki
III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 3:1 (2:0)
Bramki: Napora 1, Wolski 7, Woźniak 87 sam - Wawrzyński 88