Tylko remis

Świt Nowy Dwór Mazowiecki nie podtrzymał zwycięskiej passy z ostatnich tygodni. Podopieczni Rafała Kleniewskiego zremisowali 1:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Pierwszą połowa rozkręciła się tuż przed przerwą. W 37 minucie Michał Michałek nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Prus odbił piłkę na słupek), a po chwili Dawid Jabłoński nie zdołał pokonać dobrze dysponowanego Michała Brudnickiego. Do przerwy było 0:0.

Emocje zaczęły się w 54 minucie. To właśnie wtedy Piotr Basiuk znalazł sposób na pokonanie Brudnickiego. Świt od tego momentu uzyskał przewagę, jednak nie zachował pełnej koncentracji. W 81 minucie Michałek doprowadził do wyrównanie. W jednej z ostatnich akcji meczu Sebastian Cuch mógł zostać bohaterem Świtu, ale zabrakło mu szczęścia.

W piątek 9 czerwca o 19:00 Świt podejmie Pelikana Łowicz.

02.06.17, 19:00 - Nowy Dwór Mazowiecki
III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (0:0)
Bramki: Basiuk 54 - Michałek 81
Świt: Prus - Napora, Cuch, Drwęcki, Steć - Jabłoński, Dara (76 Karaszewski), Kozłowski (78 Argasiński), Gapczyński (68 Pomorski), Basiuk (85 Perzyna) - Wolski