Niepotrzebne nerwy

Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 2:1 z Huraganem Morąg. Podopieczni Rafała Kleniewskiego mieli zdecydowaną przewagę nad przeciwnikiem, ale w końcówce doprowadzili do niepotrzebnej nerwówki.

Nowodworzanie niemal od pierwszej minuty kontrolowali przebieg spotkania. Drużyna Kleniewskiego - pomimo przewagi - zwlekała z napoczęciem rywala aż do 45 minuty. Gola do szatni zdobył Mateusz Gabrych, finalizując centrę Michała Stecia.

Po godzinie gry biało-zieloni po raz drugi udokumentowali swoją przewagę. Steć zapisał na koncie kolejną asystę, w rolę egzekutora wcielił się Rafał Maciejewski. Przy wyniku 2:0 w szeregi Świtu wdało się rozprężenie. Huragan to wykorzystał i zdobył honorową bramkę za sprawą Mateusza Czorneja. W końcówce było nerwowo, ale nowodworzanie nie oddali punktów gościom z Morąga.

W środę 17 maja o 17:00 Świt zagra w Ełku z MKS.