Bez bramek z ŁKS

Podopieczni Rafała Kleniewskiego bezbramkowo zremisowali z ŁKS 1926 Łomża. Świt kończył w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Karola Drwęckiego.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Świtu. Łomżanie dowodzeni przez Mateusza Miłoszewskiego mądrze się bronili, i z rzadka szukali szczęścia w ofensywie.

Po przerwie Świt górował nad ŁKS, ale zabrakło konkretów. Nowodworzanie w końcówce musieli sobie radzić bez Drwęckiego, ale nawet w dziesięciu mieli przewagę nad rywalem. Mecz zakończył się jednak remisem 0:0, z którego bardziej zadowoleni powinni być goście z Łomży.

W sobotę 15 kwietnia o 12:00 Świt zagra na wyjeździe z Ursusem Warszawa.

08.04.17, 19:00 - Nowy Dwór Mazowiecki
III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 0:0
Świt: Prus - Maciejewski, Dankowski, Drwęcki, Steć - Jabłoński (89 Cuch), Kozłowski (69 Karaszewski), Pomorski, Gabrych (71 Perzyna), Basiuk - Szczepański (83 Wolski)

źródło: własne / Świt Nowy Dwór Mazowiecki