"Liczy się praca"

W pierwszym letnim sparingu Świt zremisował z Pogonią Siedlce. Po meczu trener Marek Papszun opowiedział o aktualnej sytuacji III-ligowca.

W kadrze Świtu dojdzie do sporych zmian. - Z tego co słyszymy Jakub Cesarek przenosi się do Dolcanu. Nie wiemy co z Patrykiem Koziarą, który przebywał na testach w Rozwoju Katowice. Dochodzi do tego gro zawodników, z których zrezygnowaliśmy: Tomasz Rusakowicz, Dawid Duda, Kamil Szczepański, Szymon Makowski, Michał Drewnowski. Nad losem trzech piłkarzy jeszcze się zastanawiamy - powiedział Papszun.

Mecz z Pogonią był dla nowodworzan okazją do testów. - W pierwszym sparingu wystąpiła tylko garstka naszych zawodników, dokładnie ośmiu. Pozostali piłkarze to młodzież wypatrzona w niższych ligach. Przed nadchodzącymi zmianami w III lidze wszyscy się zbroją, ale to praca się liczy - stwierdził opiekun Świtu.

- Na razie jesteśmy na etapie selekcji. Cieszę się, że zaczęliśmy tydzień wcześniej, dzięki czemu zyskaliśmy więcej czasu na pracę. Przed nami jeszcze ciekawe sparingi z Dolcanem, Zniczem, Radomiakiem, Olimpią Zambrów i być może Widzewem, choć nie wiadomo w jakim składzie - zakończył Marek Papszun.


MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
0 #2 świt 2015-07-07 11:36
Chyba napisał ten komentarz jeden z wyrzuconych. Prawda jest taka, że na bandę leserów która była do tej pory w Świcie potrzeba było chama, który część pogoni kijem
Cytować
 
 
0 #1 Gronet 2015-07-06 11:17
Uważam ze papszun spuści swit w tym sezonie.. Człowiek bez pojęcia.. Myśli ze jest wielkim trenerem a tak naprawdę jest słaby .. Wyzywa chłopaków, nie ma atmosfery w zespole,weźmie swoich wynalazków z Legionovii i bedą kręcić i rządzić tragedia. Juz od sztabu zaczął .. Ale to sie zemści.. Zrobił gorszy wynik od golaszewskiego a miał więcej czasu i ściągnął sobie więcej ludzi .. Ale w gadce to jest dobry.. Cham i prostak tyle w temacie
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje