Osiem goli w Nowym Dworze Mazowieckim

Pogoń Grodzisk Mazowiecki potrzebowała zaledwie dwóch kolejek, aby przekonać się, że III liga to nie przelewki.

Świt w ciągu pierwszych 32 minut spotkania z beniaminkiem zdobył cztery bramki. Koncert zaczął Arkadiusz Ciach, chwilę później swojaka ustrzelił Jakub Kołaczek, Sebastian Cuch powiększył prowadzenie, a zwieńczeniem był gol Rafała Maciejewskiego z karnego. Do przerwy było 4:0.

Po zmianie stron Pogoniści wrócili do żywych. Po golach Michała Strzałkowskiego i Patryka Szymańskiego zrobiło się 4:2. W trudnym momencie gola zdobył Karol Drwęcki i zakończył emocje. Ostatnie słowo należało do Strzałkowskiego, który ustrzelił dublet.

W sobotę 14 sierpnia o 17:00 Świt zagra w Białej Piskiej ze Zniczem. Pół godziny później rozpocznie się domowy mecz Pogoni Grodzisk Mazowiecki z Pelikanem Łowicz.