Epidemia w Polonii

Mecz Polonii Warszawa ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki został przełożony na 25 października. O zmianę terminu wnioskowały Czarne Koszule.

Trzecie zwycięstwo z rzędu

Pewna wygrana z Pelikanem udowodniła, że kryzys w Świcie to czas przeszły. Podopieczni Rafała Kleniewskiego ograli łowiczan 4:1.

Świt ustrzelił kolejnego beniaminka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki wraca na właściwe tory. Podopieczni Rafała Kleniewskiego wygrali 4:2 z GKS Wikielec.

Strzelali po przerwie

Pierwsza połowa nie wróżyła wysokiego zwycięstwa z Turem Bielsk Podlaski. Po przerwie Świt grał jednak tak, jak oczekują tego kibice.

Jaki los czeka Kleniewskiego?

Rafał Kleniewski musi radzić sobie z pierwszym poważnym kryzysem w roli trenera Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Czy utrzyma posadę?

Robi się gorąco

Świt Nowy Dwór Mazowiecki pechowo przegrał z Olimpią Zambrów. Po tej porażce podopiecznych Rafała Kleniewskiego od strefy spadkowej dzieli zaledwie oczko.

Zwycięski debiut Smudy

Świt Nowy Dwór Mazowiecki przegrał 0:2 z Widzewem Łódź. Franciszek Smuda pomimo zwycięstwa przeżył twarde zderzenie z III-ligową rzeczywistością. Dosłownie.

Jabłoński w Radomiaku

Dawid Jabłoński został nowym piłkarzem Radomiaka Radom. 22-letni pomocnik ostatnio występował w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, ale jego karta należała do Wisły Płock.

Postrach faworytów

Świt Nowy Dwór Mazowiecki wyeliminował kolejnego I-ligowca z Pucharu Polski. Tym razem o sile drużyny Rafała Kleniewskiego przekonała się Olimpia Grudziądz.