Przedwiośnie: Start Otwock

Zimą z Otwocka niemal w komplecie odeszli najlepsi piłkarze. Czy Start jakimś cudem uratuje się przed niechybnym spadkiem do IV ligi?

SYTUACJA WYJŚCIOWA

Lepsza niż Energii czy Pilicy, ale wciąż niezwykle trudna. Na korzyść Startu nie przemawiają zimowe przygotowania, kiedy czarnym scenariuszem było wycofanie drużyny z rozgrywek. Ostatecznie III liga została w Otwocku i przynajmniej do czerwca tak pozostanie.

ZIMOWE ROSZADY

Z pewnością zimowych zmian nie sposób ocenić na plus. Kilka IV-ligowych klubów skorzystało na niepewności, co do dalszych losów Startu. Nowi zawodnicy - głównie z rezerw - są jak na razie anonimowi. Można być pewnym, że w rundzie wiosennej otrzymają od trenera Dawida Bułki szanse na pokazania swoich możliwości.

JAK BĘDZIE?

Start spadnie do IV ligi. Nie ma innej możliwości. Nikt oczywiście nie życzy tego klubowi, który od ośmiu lat nie grał na szczeblu wojewódzkim, jednak ogólna sytuacja otwocczan nie daje najmniejszych nadziei na pozytywne zakończenie bieżącego sezonu.

Przewidywany skład: Anusiewicz - Hrynkiewicz, Borys, Karaś, Musbau - Bylak, Piekut, Łuszczyński, Zabłocki, Kęsek - Hagno

Nasz typ: 16-18 miejsce na koniec sezonu


MazowieckaPiłka.pl

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje