Start zdobył Grodzisk Mazowiecki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki przegrała na własnym boisku ze Startem Otwock 1:3. Podopieczni Marka Końki prezentowali się lepiej i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

W pierwszych minutach sobotniego spotkania szczególnie groźny ze strony gości był Paweł Bylak. Pogoń otrząsnęła się z początkowej przewagi rywali i potrafiła przenieść grę bliżej bramki Startu. W 28 minucie dogranie Bylaka wykończył Dominik Dukalski, wyprowadzając klub z Otwocka na prowadzenie. Grodziszczanie ruszyli do odrabiania strat. Bramka została zdobyta, ale przez Start. Błąd defensorów Pogoni z zimną krwią wykorzystał Michał Gwiazda.

Kilka chwil po wznowieniu gry okazję do rozstrzygnięcia meczu miał Dukalski, ale przegrał w sytuacji sam na sam z Pawłem Waśkowem. W 61 minucie Piotr Ćwik zdobywając bramkę kontaktową wlał w serca fanów Pogoni porcję nadziei na korzystny wynik. Zaledwie 5 minut później marzenia prysły. Łukasz Choiński dograł z rzutu wolnego na głowę Chinonso Agu, który głową zdobył bramkę. Trener Tomasz Matuszewski szukał ratunku na ławce rezerwowych, ale na próżno. Pogoń przegrała 1:3 ze Startem i nie zaliczy początku wiosny do udanych.