To musiało się tak skończyć

OKS w ostatnich kilku sezonach radził sobie z uciekaniem spod topora. Reforma rozgrywek doprowadziła do relegacji Startu do IV ligi po 5 latach występów w grupie łódzko-mazowieckiej.

Czytaj więcej: To musiało się tak skończyć

Start rozgromiony

Polonia Warszawa zgodnie z przewidywaniami rozstrzelała Start Otwock w 32 kolejce III ligi i jest jedną nogą w barażach o II ligę. Czarne Koszule mają trzy punkty przewagi nad drugą w tabeli Legią II, a do rozegrania zostały jeszcze dwa mecze.

Czytaj więcej: Start rozgromiony

Przełamanie Pogoni

Garstka kibiców oglądała pierwszy tegoroczny triumf Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Przełamanie czerwono-białych nastąpiło w konfrontacji ze Startem Otwock.

Czytaj więcej: Przełamanie Pogoni

Pierwszy wiosenny punkt

Start Otwock był o krok od pierwszego wiosennego zwycięstwa. Broń Radom zdołała jednak wyrównać w końcówce, odbierając gospodarzom nadzieje na pełną pulę.

Czytaj więcej: Pierwszy wiosenny punkt

Historyczne zwycięstwo Oskara

W meczu 21 kolejki III ligi Oskar Przysucha pokonał w Otwocku miejscowy Start 2:0. Jest to historyczne bo pierwsze w historii klubu z Przysuchy zwycięstwo na wyjeździe w III lidze.

Czytaj więcej: Historyczne zwycięstwo Oskara

Przedwiośnie: Start Otwock

Zimą z Otwocka niemal w komplecie odeszli najlepsi piłkarze. Czy Start jakimś cudem uratuje się przed niechybnym spadkiem do IV ligi?

Czytaj więcej: Przedwiośnie: Start Otwock

Koćmierowski w Olimpii

Martin Koćmierowski jest kolejnym piłkarzem, który opuścił szeregi Startu Otwock. Nowym klubem 19-letniego pomocnika została II-ligowa Olimpia Zambrów.

Czytaj więcej: Koćmierowski w Olimpii

Brewczyński znalazł nowy klub

Dawid Brewczyński opuścił szeregi Startu Otwock i znalazł nowy klub w IV lidze. 21-letni skrzydłowy powalczy o awans do III ligi z KS Konstancin.

Czytaj więcej: Brewczyński znalazł nowy klub

Mazowieckie problemy

Dni do startu ligowej wiosny w niższych ligach upływają w szybkim tempie, a start dwóch mazowieckich klubów jest niepewny.

Czytaj więcej: Mazowieckie problemy

Co z tym Startem?

Przygotowania Startu Otwock okryte są mgiełką tajemnicy. Nie wiadomo kto trenuje w klubie, ani kto będzie trenerem w rundzie wiosennej. Właściwie to trudno jednoznacznie orzec, czy Start w ogóle wznowi rozgrywki.

Czytaj więcej: Co z tym Startem?

Dodatkowe informacje