Koniec znakomitej passy

Znakomita passa Pogoni Siedlce dobiegła końca w Częstochowie. Biało-niebiescy przegrali 1:2.

Pogoń przystąpiła do meczu z pięcioma młodzieżowcami. W pierwszej połowie odmłodzona drużyna nie poradziła sobie z nadal niepewną utrzymania Skrą. Częstochowianie udokumentowali swoją przewagę dwoma trafieniami, przy których asystował Krzysztof Napora.

Po przerwie Pogoń spisała się dużo lepiej. W 56 minucie Adam Mesjasz wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Mikołaja Biegańskiego na Kamilu Walkowie. Napastnik Pogoni miał w końcówce 100-procentową okazję, aby doprowadzić do remisu, jednak nie nadał piłce odpowiedniego kierunku. Pogoń przegrała 1:2 ze Skrą.

W niedzielę 19 maja o 13:00 Pogoń podejmie Ruch Chorzów.

11.05.19, 17:00 - Częstochowa
II liga: Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 2:1 (2:0)
Bramki: Niedbała 10, Nocoń 37 - Mesjasz 56 k
Pogoń: Burta - Krawczyk (85 Bochnak), Margol, Mesjasz, Łydkowski (61 Olszewski) - Pociecha (61 Rybski), Marciniec, Wiktoruk, Zajac, Brągiel (71 Wichtowski) - Walków