Remis Pogoni w Łodzi

Podopieczni Marcina Prasoła nie przestają punktować. Siedlczanie zremisowali 1:1 z Widzewem w Łodzi.

Dla Widzewa był to siódmy remis z rzędu, zaś dla Pogoni 11 mecz bez porażki.

W pierwszej połowie lepiej prezentował się Widzew. Po kwadransie Daniel Mąka otrzymał piłkę od Adama Radwańskiego i strzałem od dalszego słupka zdobył gola. Łodzianie po osiągnięciu prowadzenia grali spokojnie. Może nawet aż za spokojnie.

Na drugą połowę Pogoń wyszła odmieniona. Siedlczanie przejęli kontrolę nad meczem i szukali wyrównania. W 70 minucie dwóch znakomitych okazji nie wykorzystał Kamil Walków. Pogoń nie poddała się i została nagrodzona. W 80 minucie Adam Mójta wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Koheia Kato na Adamie Mesjaszu. Do końca spotkania nie brakowało emocji, ale zabrakło trafień. Pogoń kończyła w dziesiątkę po czerwonej kartce Mójty, jednak dowiozła remis do końca.

W sobotę 20 kwietnia o 13:30 Pogoń podejmie Błękitnych Stargard.

14 kwietnia 2019, 13:05 - Łódź
II liga: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1:1 (1:0)
Bramki: Daniel Mąka 15 - Adam Mójta 80 k
Pogoń: 95. Piotr Smołuch - 77. Adam Pazio, 19. Maciej Wichtowski, 4. Adam Mesjasz, 14. Bartłomiej Olszewski - 17. Mateusz Bochnak (76, 27. Kacper Szymankiewicz), 23. Damian Mosiejko (82, 8. Tomasz Margol), 16. Bartosz Wiktoruk, 18. Andrzej Rybski (90, 15. Paweł Łydkowski), 6. Adam Mójta - 9. Kamil Walków (76, 21. Piotr Marciniec)