Pogoń nie zwalnia tempa

Pogoń Siedlce wygrała 2:0 z Elaną Toruń. To już dziesiąty mecz biało-niebieskich z rzędu bez porażki.

Siedlczanie zaczęli mecz idealnie. W 2 minucie Andrzej Rybski dograł do Kamila Walkowa, który pokonał Bartosza Mrozka. Elana otrząsnęła się i przejęła inicjatywę. Beniaminek z Torunia stworzył kilka dogodnych sytuacji, jednak szwankowała skuteczność. Najlepsze okazje mieli Kordian Górka i Filip Kozłowski.

Elana dążyła do wyrównania po przerwie. Pogoń była jednak bardziej konkretna. W 59 minucie Wojciech Onsorge zagrał ręką we własnej szesnastce. Sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Adam Mójta. W końcówce obie drużyny miały szanse, ale rezultat ustalony po godzinie gry nie uległ zmianie.

W niedzielę 14 kwietnia o 13:05 Pogoń zagra w Łodzi z Widzewem.

06.04.19, 16:00 - Siedlce
II liga: Pogoń Siedlce - Elana Toruń 2:0 (1:0)
Bramki: Walków 2, Mójta 61 k
Pogoń: Smołuch - Pazio, Wichtowski, Mesjasz, Olszewski - Bochnak (66 Szymankiewicz), Wiktoruk (83 Łydkowski), Mosiejko, Rybski (67 Marciniec), Mójta (72 Zając) - Walków