Pogoń lepsza od Resovii

W meczu 26 kolejki II Pogoń Siedlce pokonała Resovię 3:1. To dziewiąty mecz biało-niebieskich z rzędu bez porażki.

Spotkanie pierwotnie, jak cała kolejka, było zaplanowane na weekend 30-31 marca, jednak na wniosek Resovii zmieniono termin jego rozegrania.

Mecz dostarczył sporo emocji. Do przerwy było 2:1 dla Pogoni. Dla gości trafiali: Piotr Marciniec oraz Adrian Paluchowski. Natomiast dla Resovii gola z rzutu karnego strzelił Rafał Mikulec.

W drugiej połowie na boisku działo się zdecydowanie mniej. Pogoń przypieczętował zwycięstwo, kiedy to w 77 minucie gospodarze skierowali futbolówkę od własnej siatki. Siedlczanie wygrali z Resovią 3:1.

W następnej kolejce Resovia zagra w Tarnobrzegu z Siarką, natomiast Pogoń u siebie podejmie Elanę Toruń.

27.03.19, 15:00 - Rzeszów
II liga: Resovia - Pogoń Siedlce 1:3 (1:2)
Bramki: Mikulec 22 k - Marciniec 1, Paluchowski 34, Górka 77 sam
Pogoń: Smołuch - Pazio, Wichtowski, Mesjasz, Olszewski - Bochnak (73 Szymankiewicz), Wiktoruk (87 Łydkowski), Mosiejko, Marciniec (62 Rybski), Mójta (75 Brągiel) - Paluchowski