Roztrwonili przewagę

Pogoń była o krok od bezcennego zwycięstwa z ROW, jednak nie zachowała koncentracji do końca i zremisowała 2:2.

Po pierwszej połowie siedlczanie prowadzili 2:0. Pogoniści nie grali wielkiego meczu, ale byli skuteczni. W 9 minucie gola zdobył Damian Mosiejko, który wykorzystał zgranie Mateusza Bochnaka. ROW nie miał argumentów, aby odpowiedzieć na to trafienie. W końcówce pierwszej połowy Adam Mójta wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul Dominika Zawadzkiego na Macieju Wichtowskim.

Kluczowy dla losów meczu okazał się fragment między 66 a 75 minutą. Na jego rozpoczęcie gola z głowy zdobył rezerwowy Bartosz Giełażyn. Po chwili Pogoń powinna zabić mecz, ale Kamil Walków po 50-metrowej ucieczce od rywali nie zdołał pokonać Kacpra Rosy. Na kwadrans przed końcem Przemysław Brychlik odnalazł się pod bramką gospodarzy po centrze z rzutu rożnego. Remis 2:2 bardziej zadowolił ROW niż Pogoń.

W środę 27 marca o 15:00 Pogoń zagra na wyjeździe z Resovią.

23.10.19, 15:00 - Siedlce
II liga: Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik 2:2 (2:0)
Bramki: Mosiejko 9, Mójta 44 k - Giełażyn 66, Brychlik 75
Pogoń: Smołuch - Pazio, Wichtowski, Margol, Olszewski - Bochnak, Mosiejko, Wiktoruk (70 Szymankiewicz), Rybski (67 Walków), Mójta (78 Zając) - Paluchowski