Zima w ciut lepszych humorach

Pogoń Siedlce po minimalnym zwycięstwie z Rozwojem Katowice wydostała się ze strefy spadkowej.

Marcin Prasoł zmienił ponad połowę jedenastki, która zremisowała 1:1 w Elblągu. Najważniejszym wydarzeniem był powrót do składu Adriana Paluchowskiego, który odcierpiał pauzę za kartki. Snajper Pogoni miał znakomitą sytuację w pierwszych minutach meczu, ale zatrzymał go odważnie wychodzący Bartosz Soliński. Mecz rozkręcił się w doliczonym czasie gry do pierwszej połowy, ale bezbramkowy rezultat nie uległ zmianie.

Po przerwie Pogoń przycisnęła. W 74 minucie rezerwowy Kamil Walków dobrze główkował, ale Soliński zbił piłkę na słupek. Dobitka Paluchowskiego trafiła w bramkarza Rozwoju. W 79 minucie siedlczanie dopięli swego. Po wrzutce Adama Mójty z przewrotki uderzał Paluchowski, jednak nie trafił czysto w piłkę. Futbolówka trafiła do Walkowa, który wpakował piłkę do pustej bramki.

Pogoniści zakończą treningi w połowie grudnia.

01.12.18, 16:00 - Siedlce
II liga: Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Walków 79
Pogoń: 12. Rafał Misztal - 5. Sebastian Krawczyk, 77. Adam Pazio, 8. Tomasz Margol, 11. Dariusz Brągiel - 17. Mateusz Bochnak (90, 24. Sebastian Pociecha), 16. Bartosz Wiktoruk (90, 10. Lucas Guedes), 21. Piotr Marciniec, 98. Patryk Szczepański (46, 9. Kamil Walków), 6. Adam Mójta (80, 14. Michał Wrzesiński) - 87. Adrian Paluchowski