Pogoń skomplikowała sobie życie

Pogoń Siedlce potrzebowała zwycięstwa z Puszczą Niepołomice, żeby mieć pewne utrzymanie w Nice 1 Lidze. Niestety, podopieczni Dariusza Banasika zaledwie zremisowali.

Pierwsze minuty były lepsze w wykonaniu Puszczy, która przyjechała bez siedmiu ważnych ogniw. Później siedlczanie odżyli, jednak ich próby budowania ataków wyglądały mizernie. Beniaminek z Niepołomic był skuteczny w defensywie, ale na dobrą sprawę nie miał przed czym się bronić. W końcówce pierwszej połowy fatalny błąd popełnił Rafał Misztal, ale cudem uratował swoją skórę.

W drugiej połowie siedlczanie grali lepiej niż Puszcza, jednak stworzyli bardzo mało sytuacji strzeleckich. Biało-niebiescy zremisowali 0:0.

W niedzielę 3 czerwca o 12:45 Pogoń zagra w Częstochowie. Wynik tego spotkania zdecyduje o przyszłości siedleckiego klubu.

27.05.18, 12:45 - Siedlce
Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – Puszcza Niepołomice 0:0
Pogoń: 12. Rafał Misztal – 27. Jakub Szrek, 19. Maciej Wichtowski (87, 17. Przemysław Rodak), 14. Mateusz Żytko, 4. Jarosław Ratajczak – 29. Dominik Kun (75, 24. Damian Świerblewski), 8. Daniel Chyła, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 9. Dariusz Zjawiński, 41. Przemysław Płacheta (71, 11. Michał Bajdur) – 87. Adrian Paluchowski